השירותים שלי

תהליך העבודה מתחיל בהיכרות אישית שלי עם בני הבית, שבה אתם מספרים לי על אנשי הבית, דרך החיים שלכם, מה אתם אוהבים ומה לא? האם יש לכם תחביבים מיוחדים?, אוסף מיוחד?, צרכים מיוחדים? אולי אתם גולשים וצריכים מקום מיוחד לגלשנים? או שאולי אתם מארחים ובשלנים וצריכים שאתכנן עבורכם מטבח רחב ידיים? כמה מקומות אחסון אתם צריכים? וכו'…

המסלולים שאני מציעה לכם:

Interior Design

תכנון ועיצוב פנים

מסלול זה מתאים לבתים פרטיים / דירות / בתי עסק. לכל מי שרוצה לשפץ את הקיים ברמות שונות, או לרכוש נכס חדש וזקוק לעיצוב בתהליך שמותאם אישית ותפור לצרכיו וחלומותיו. נתחיל בפגישת פרוגרמה מקיפה ושאלון מורחב להבנת הצרכים והרצונות, נבנה קונספט עיצובי ולוח השראה משותף לכל חלל בבית בהתאם לסגנון שמועדף עליכם. אתכנן מספר סקיצות חלופיות להעמדת הריהוט בבית (ומתוכן, נבחר את הטובה ביותר וממנה נגבש את הסקיצה הסופית) נגדיר תקציב מפורט לכל אזור בבית,  מהסקיצה הסופית ייגזרו סט תוכניות העבודה לקבלן המבצע (תכנית הריסה / בניה, תוכנית חשמל / תאורה /תקשורת, תוכנית אינסטלציה, תוכנית מטבח, תוכניות נגרות בהתאמה אישית, תוכנית אלומיניום ובהתאם לצורך כל פרוייקט לגופו. לאחר בחירת חיפויים וכלים סניטריים, אבצע תוכנית פריסת ריצופים וחיפויים לטובת עבודת הרצף באזורים השונים.

לאורכו של התהליך אני מלווה אתכם בבחירת חומרי הגמר, הריהוט, הטקסטיל, גופי התאורה, הריצוף, הכלים הסניטריים והאבזור – בהתאם לנדרש בפרויקט. בשלב הביצוע אני מלווה את העבודות בשטח, על מנת לוודא שהן מתבצעות בהתאם לתכניות וללוחות הזמנים. אני עוזרת לכם בכל הנוגע למכרזי ספקים ובכך חוסכת לכם הרבה מאוד כסף. לאחר שהעבודות מסתיימות וכל הריהוט שבחרנו מגיע, אני ואתם ביחד מסדרים ומעמידים את הכל בהתאם לסכמה העיצובית שבחרנו לקבלת התוצאה הרצויה.

home styling

מסלול ליווי מלא להלבשת הבית – אם אתם רוצים לעשות מהפך בבית מבלי לשבור אפילו קיר אחד אבל, קשה לכם להתניע את התהליך לבד ואתם בעיקר לא יודעים איך הכל יתחבר זה החלק שאני הכי אוהבת!!!

נתחיל בפגישת פרוגרמה מקיפה ושאלון מורחב להבנת הצרכים והרצונות, נבנה קונספט עיצובי בהתאם לסגנון שמועדף עליכם. נגדיר תקציב, נבנה לוח השראה משותף לכל חלל בבית, אתן מספר אופציות חלופיות להעמדת הריהוט בבית (ומתוכן, נבחר את הטובה ביותר), נבנה תוכנית פעולה מפורטת לכל חלל, כולל רשימת ריהוט וגוונים. נצא לימי קניות מרוכזים לרכישה של כל הפריטים (תאורה נכונה ומתאימה, פרקטים, שטיחים, ריהוט, אקססוריז וכו'…, נסיים ביום העמדה שבו נסדר ביחד (או לחוד- תלוי מה שתבחרו) את כל הפריטים שרכשנו והכי חשוב הבית שלכם יעבור מהפך תוך שמירה על התקציב ועמידה בלוחות הזמנים. התהליך כולל גם הכנת תוכניות נגרות ושרטוטים נוספים על פי היקף העבודה.

מסלולי ייעוץ

פגישת ייעוץ חד פעמי בשלב התוכניות לפני רכישת בית /דירה

קיבלתם תוכניות מהקבלן/אדריכל ואין לכם מושג מאיפה מתחילים? פגישת ייעוץ תכנוני של כ 3 שעות מיועדת למעוניינים בחוות דעת מקצועית לגבי תוכניות/ נכס קיים למשל תכנון דירת קבלן או בית בבנייה, בה אבחן בעין מקצועית את התוכניות שקיבלתם ואיך ניתן לשדרג ולדייק אותן עבורכם בהתאם לצרכים ולתקציב העומד לרשותכם.הפגישה מתקיימת במשרד המעצבת.

קראו עוד קראו פחות

פגישת ייעוץ ממוקדת בהלבשת הבית

רוצים לרענן את הבית ולא יודעים איך? בדיוק בשביל זה אני כאן! אני מגיעה אליכם לפגישת ייעוץ ממוקדת בת 3-4 שעות (תלוי בגודל הבית) שבה אני עוברת איתכם על חללי הבית, מקשיבה ושומעת מה מפריע לכם, מה אתם לא אוהבים. מציעה לכם פתרונות בזמן אמת, מציידת אתכם ברשימת קניות, רשימת ספקים, רשימת חנויות, עלויות, ממליצה על גוונים לקירות וכו'. מצוידים ברשימות ובידע העצום שקיבלתם ממני, תוכלו לצאת לקניות ולחולל את השינוי בעצמכם… אם נתקלתם בקשיים בדרך ניתן גם להוסיף יום ליווי ממוקד לקניות.

קראו עוד קראו פחות

יום ליווי ממוקד לקניות

הגעתם לחנות, מצויידים ברשימות מפגישת הייעוץ, אבל אתם לא יודעים מה לבחור? איך השטיח, המנורה והספה יתחברו אחד לשני? התקשרו אלי. אשמח ללוות אתכם ליום הקניות או לעשות את זה עבורכם (מבלי שתפסידו ימי עבודה). אחסוך לכם זמן, כסף, התלבטות והתוצאה הסופית תהיה הרמונית ובנויה משפה עיצובית אחידה.

קראו עוד קראו פחות

פגישת ייעוץ להשבחת נכס לפני קניה/מכירה/השכרה

הנכס שלכם עייף/זקוק לרענון קוסמטי או זריקת עידוד רצינית יותר?  בזמן קצר, תוך למידת קהל היעד, הערכה ושמירה על התקציב והצרכים הנכס שלכם ישביח את עצמו ותחזירו את ההשקעה ובגדול!

קראו עוד קראו פחות